Ako pracujeme

Skúsenosti = kvalita

Naším cieľom je ponúknuť zákazníkovi kvalitu, profesionálny prístup a istotu za bezkonkurenčnú cenu. Staviame výlučne z certifikovaných materiálov.

Nižšia cena v porovnaní s konkurenciou

Objem realizovaných stavieb nám umožňuje znižovať vstupné ceny materiálov, ktoré následne premietneme do konečných cien stavieb. Výrobu stenových panelov máme situovanú v Maďarsku (30 km od Bratislavy) čo sa prejaví tiež v úspore kvôli lacnejšej pracovnej sile.

Platba až po ukončení stavebnej etapy

Stavba drevodomu je rozdelená na 7 etáp. Pri podpise zmluvy sa platí záloha 3500 eur a ďalšie peniaze platíte až po ukončení danej stavebnej etapy, nikdy nie dopredu.

Návrh podľa vašich požiadaviek

Možnosť realizácie Vaších individuálnych predstáv – pošlite nám Váš pôdorys a my Vám pripravíme cenovú ponuku.

Moderná hala

Disponujeme vlastnou modernou výrobnou halou. Výrobné procesy drevodomu máme v modernej hale efektívne zoptimalizované tak, aby zmontovanie domu prebehlo v najkratšom čase.

Rýchlosť výstavby

Drevodom Vám vieme zmontovať v krátkom čase. Od zhotovenia základovej dosky Vám vieme stavbu odovzdať do štyroch mesiacov.

Garancia pevnej ceny

Od uzavretia zmluvy o dielo do odovzdania domu Vám garantujeme pevnú cenu domu.

Moderné technológie

Používame inovatívne, najnovšie technológie, ktoré majú výborné tepelno izolačné vlastnosti, čo znamená nízke náklady na vykurovanie.